BLOG PASYWNA REWOLUCJA VIDEO

Praktyczne aspekty inwestowania w ETF. Jacek Lempart (SystemTrader.pl)

Praktyczne-aspekty-inwestowanie-w-etf-jacek -lempart-2

Zainteresowanie funduszami ETF i indeksowymi systematycznie rośnie, a informacje o inwestowaniu pasywnym są coraz bardziej dostępne. Barierą dla wielu inwestorów jest jednak przejście od teorii do praktyki. 1 czerwca 2020 odbyła się moja rozmowa LIVE z Jacekiem Lempartem, autor bloga System Trader, który opowiedział o praktycznych aspektach inwestowania w ETF.

Jacek Lempart

Jacek inwestuje od 2007 roku – w tym czasie przebył długą drogę w poszukiwaniu własnego miejsca na rynku. Otwarcie mówi o błędach, które w tym czasie popełniał. Lata doświadczeń skłoniły go do przyjęcia “systemowego” podejścia do inwestowania, opartego o ściśle określone zasady. Inwestuje m.in. na GPW w ramach IKE/IKZE, a także zagranicą – głównie z wykorzystaniem akcji, ETF i kontraktów terminowych.

Na co dzień jest freelancerem działającym w sektorze IT, inwestowanie i blog są jego pasją. Zasłynął serią wywiadów ze światowej klasy ekspertami, którzy gościli m.in. na łamach książki Jacka Schwagera “Market Wizards”.

Plan rozmowy

  • Jak to się stało, że fundusze ETF pojawiły się w Jacka portfelu?
  • Dlaczego warto inwestować w ETF?
  • Praktyczne aspekty wykorzystania ETF

Zapis rozmowy

Facebook – grupa Pasywna Rewolucja

YouTube – kanał Stockbroker TV

0 0 votes
Article Rating

Artur Wiśniewski

Redaktor naczelny ;) Makler Papierów Wartościowych (2370), inwestor indywidualny. Interesuje się rynkiem akcji, obligacji, funduszy, ETF i inwestycji alternatywnych. Lubi piłkę nożną, rower i góry.

Powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Spis treści