PULS RYNKU

JAK INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE – konferencja online (13 maja 2021)

4 panele dyskusyjne, 40 partnerów i 70 prelegentów – tak w liczbach wygląda konferencja online JAK INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE, którą organizuję 13 maja 2021. To moje największe przedsięwzięcie od początku funkcjonowania portalu. Wizję zorganizowania takiego wydarzenia miałem w głowie już 4 lata temu. Pracuję nad nim od kilu miesięcy, ale tak na prawdę jest to owoc kilku lat mojej pracy. Mam nadzieję, że będzie to najlepsza w Polsce konferencja o inwestowaniu na giełdzie. Udział jest bezpłatny dla wszystkich, którzy się zarejestrują do 13 maja 2021.

Dlaczego temat inwestowania na giełdzie?

Jak wskazuje nazwa Stockbroker.pl, jestem maklerem 😊 Z rynkiem związany jestem od 2006 roku, inwestowanie na giełdzie to moja specjalizacja. Najpierw był bank, potem biuro maklerskie a od kilka lat – ten blog. Wspólnym mianownikiem zawsze była giełda.

77% Polaków nie rozważa samodzielnego inwestowania na giełdzie, a liczba klientów biur maklerskich jest połowę niższa niż funduszy inwestycyjnych. Bardzo bym chciał przekonać każdego, że giełda może być świetnym miejscem lokowania oszczędności, a inwestowania na prawdę można się nauczyć.

O czym będzie?

Jest na rynku kilka świetnych konferencji, traktujących bardzo szeroko o inwestowaniu, które wrosły już w giełdowo-inwestycyjny krajobraz. I bardzo dobrze – kibicuję im, patronuję, biorę w nich też udział również w roli prelegenta. Chciałem jednak zrobić dużą konferencję tylko o inwestowaniu na giełdzie. Nie będzie więc o nieruchomościach, forexie ani funduszach inwestycyjnych. Będzie o giełdzie.

Podczas konferencji będzie można poznać proste i skuteczne strategie inwestycyjne, sprawdzić jakie są aktualne trendy w inwestowaniu i jakie narzędzia się wykorzystuje, a także zobaczyć po prostu jak działa giełda. Będzie o analizie technicznej i fundamentalnej, inwestowaniu krótko- i długoterminowym, o akcjach, obligacjach, ETF-ach i innych instrumentach.

Jaka forma?

Konferencja odbędzie się w online w formule “hybrydowej”. Materiały będą miały następującą formę:

  • 4 panele dyskusyjne LIVE – będą transmitowane na żywo
  • 60 wykładów VOD – nagrane przed a udostępnione w uczestnikom w dniu konferencji

Forma VOD jest odpowiedzią na ograniczenia platform streamingowych (jakość połączenia, limity publiczności). Pozwala ona też sięgnąć po materiały w dowolnej porze, bez konieczności naginania swojego planu dnia do godzin wykładów. Przy każdym wykładzie będzie też moduł umożliwiający zadawanie pytań prelegentom.

Kto będzie?

Na konferencji pojawi się szeroka reprezentacja rynku giełdowego – udział w niej weźmie 70+ prelegentów. Zaangażowanych w wydarzenie jest 40+ organizacji. Począwszy od GPW i innych instytucji rynku giełdowego, przez domy maklerskie aż po portale giełdowe i blogerów finansowych.

Partnerzy Strategiczni: Beta ETF, DM BOŚ, ING, PFR TFI, BM PKO BP, Finax, XTB, Noble Securities, Exante

Partnerzy Wspierający: Comparic, Stockwatch, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Strefa Inwestorów, FX MAG, KDPW, Izba Domów Maklerskich, Związek Maklerów i Doradców, Investhink, Fundacja im. Lesława Pagi, BM BNP Paribas, NN IP TFI, Credit Agricole, Alior Bank, TMS, Obligacje.pl, Analizy.pl, ETF.com.pl, NadzorKorporacyjny.pl, Asseco Poland, Eurorating, System Trader, US Stocks, Rynek Obligacji, Portal Analiz, Mysteryfinanse, FinLegalTech, Qualia Advisory, Kobieta Inwestuje, Jak oszczędzać na giełdzie, Humanista na giełdzie, Wyd. Linia, Maklers.pl, RSI AIFM.

Jak się zarejestrować?

Szczegółowe informacje o konferencji oraz rejestracja dostępne są na stronie JakInwestowacNaGieldzie.pl. Po rejestracji uzyskasz dostęp do platformy edukacyjnej Stockbroker.pl. Materiały konferencyjne zostaną udostępnione na platformie w dniu konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich, którzy zarejestrują się do 13 maja 2021. Rejestracja po tym terminie będzie płatna, więc nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

5 3 votes
Article Rating

Artur Wiśniewski

Redaktor naczelny ;) Makler Papierów Wartościowych (2370), inwestor indywidualny. Interesuje się rynkiem akcji, obligacji, funduszy, ETF i inwestycji alternatywnych. Lubi piłkę nożną, rower i góry.

Powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Spis treści