PULS RYNKU

15.03-30.04.21 | Gaming na Giełdzie VI: seria czatów inwestorskich i konferencja finałowa

gaming-na-gieldzie

W tym roku cykliczna konferencja Gaming na Giełdzie się rozszerza. Tradycyjną formułę uzupełni cykl czatów inwestorskich z przedstawicielami spółek gamingowych, który będzie odbywał się od połowy marca do końca kwietnia w StockWatch.pl. W spotkaniach udział wezmą prezesi spółek notowanych na Rynku Głównym, NewConnect oraz firm które wkrótce mogą zadebiutować na giełdzie. Przedstawiciele firm omówią wyniki finansowe i aktualne plany biznesowe, a także odpowiedzą na pytania nurtujące inwestorów.

Serię zamknie konferencja finałowa online, która odbędzie się w pierwszej połowie maja. Przedstawiciele branży wezmą udział w czterech merytorycznych panelach dyskusyjnych, gdzie pochylą się nad kolejnym ważnym zagadnieniem. Zarówno temat przewodni, prelegenci, jak i panele zostaną ujawnione już wkrótce. Konferencja będzie transmitowana na żywo na stronach www.stockwatch.pl i www.gpw.pl oraz na kanałach Facebook i YouTube organizatorów.

Celem konferencji jest dalsza edukacja środowiska inwestorskiego w zakresie tematyki gier wideo, która została zapoczątkowana w poprzednich wydarzeniach z serii Gaming na Giełdzie. Skierowana jest przede wszystkim do inwestorów, ale także do przedstawicieli branży, prasy oraz wszystkich entuzjastów gier.

Organizatorami projektu są portale StockWatch.pl i PolskiGamedev.pl, agencja PR Strict Minds oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

CZATY INWESTORSKIE:

Udział w serii czatów potwierdziły już spółki: BTC Studios, Ten Square Games, Bloober Team, Forever Entertainment, CD Projekt, Creepy Jar, Moonlit, PlayWay, Duality Games, Image Power, Untold Tales, Game Island, Two Horizons, T-Bull, Boombit, Simteract, Wooden Alien, Far From Home, Oxygen (Mousetrap Games), Klabater, Games Operators, Kool2Play, Starward Industries, Qubic Games i All in! Games.

Stockbroker.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

16 marca 11:00 – czat z Wojciechem Kaszyckim, członkiem zarządu BTC Studios SA – ➡ link

5 1 vote
Article Rating

Artur Wiśniewski

Redaktor naczelny ;) Makler Papierów Wartościowych (2370), inwestor indywidualny. Interesuje się rynkiem akcji, obligacji, funduszy, ETF i inwestycji alternatywnych. Lubi piłkę nożną, rower i góry.

Powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments