WPISY

Agregatory blogów finansowych

blogi-finansowe-agregatory

W sieci można znaleźć mnóstwo blogów o tematyce finansowej. Jedną z wygodnych form do śledzenia nowych artykułów są agregatory blogów finansowych. Są to strony, gdzie w jednym miejscu zestawione są tytuły najnowszych wpisów, prezentowane w formie listy. Są podlinkowane, co umożliwia szybkie przeniesienie się na stronę, gdzie można przeczytać interesujący nas artykuł.

Do najpopularniejszych należą:

Generator Finansowy

Blogi Giełdowe

Przegląd Finansowy

Finansowe Blogi

Blogi Finansowe

0 0 votes
Article Rating

Artur Wiśniewski

Redaktor naczelny ;) Makler Papierów Wartościowych (2370), inwestor indywidualny. Interesuje się rynkiem akcji, obligacji, funduszy, ETF i inwestycji alternatywnych. Lubi piłkę nożną, rower i góry.

Powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fabian Koss
4 lat temu

Ciekaw zestawienie. Od jakiegoś czasu aktywnie przeglądam blogi finansowe z zamiarem wdrożenia ich wskazówek z życie. Planują Państwo dodać jakiś wpis dot. książek o finansach i inwestowaniu? Pozdrawiam serdecznie!

Darek M. W.
3 lat temu

Niestety wiele z tych agregatorów nie aktualizuje listy blogów na bieżąco 🙁
Kiedyś m.in. przez takie agregatory czytałem blogi, teraz korzystam już w zasadzie tylko z czytników RSS (Feedly), gdzie dodaję interesujące strony.

Wojciech
3 lat temu

Zgadzam się z Darkiem, że wiele z tych agregatorów nie aktualizuje listy blogów na bieżąco, ale i tak warto z nich korzystać. Podoba mi się to że blogi o podobnej tematyce można znaleźć w jednym miejscu.