PULS RYNKU

19-20.10.21 | GameDev Investment Forum

GameDev Investment Forum już w tym tygodniu! 30% zniżki dla czytelników Stockbroker

Już w najbliższy weekend, tj. 22-24 października br. w ramach Game Industry Conference (GIC) oraz Poznań Game Arena (PGA) odbędzie się GameDev Investment Forum (GDIF). To wyjątkowe miejsce, w którym wreszcie będą mogli spotkać się przedstawiciele branży gier oraz inwestycyjnej. Wydarzenie prowadzone będzie w systemie hybrydowym: fizycznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich, a także online.

Polska branża gamingu podczas konferencji GameDev Investment Forum

Targi, Konferencja i Forum, współistniejąc w jednym miejscu, oferują wysoką jakość rozmów i spotkań biznesowych. Pozwolą również na prezentację spółek przed inwestorami i szerokim gronem osobowości związanych z branżą.

Uczestnicy z wielu różnych krajów będą mieli wyjątkową okazję poznać zespoły deweloperskie, spotkać znane nazwiska z branży gier wideo, a co najważniejsze będą mogli wziąć udział w wielu warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami gamedevu z całego świata i wynieść z nich niejedną cenną lekcję.

– Jednym z najważniejszych celów GameDev Investment Forum jest wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących inwestowania w branżę gamedev dla wszystkich uczestników, inwestorów jak i spółek growych, zarówno rozwijających się jak i tych, które są już notowane na giełdzie. Wykłady i panele będą poświęcone między innymi ocenie potencjału spółek oraz gier, zmianom na rynku oraz możliwościom i wyzwaniom, jakie stoją przed polskimi producentami gier – wskazują organizatorzy tego wydarzenia.

W tym miejscu proszę zagnieździć film: https://youtu.be/2PRyLx05_cw

GDIF, we współpracy z Game Industry Conference oraz Poznań Game Arena, tworzy jedno z największych wydarzeń sektora gier w Europie. Gromadzi się tu polski oraz zagraniczny gamedev, zarówno produkcje indie jak i największe studia w branży, biznesmeni oraz uczestnicy z całego świata.

Forum pozwoli na zaprezentowanie spółek potencjalnym inwestorom instytucjonalnym i indywidualnym. GDIF zapewnia więc wsparcie w kontakcie z osobami, które finansują rynek gamedev – inwestorami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Cechami, które wyróżniają GDIF jest jego unikalność, wysoka jakość oraz inkluzywność.

Główny blok programowy GameDev Investment Forum będzie skoncentrowany w piątek, 22 października w godzinach 11:00 – 18:00.

Zapoznaj się z agendą GameDev Investment Forum i już teraz dokonaj zakupu biletów poprzez stronę: https://gic.gd/tickets/. Podając kod „Stockbroker_30” uzyskasz 30% zniżki!

Źródło: materiał partnera

0 0 votes
Article Rating

Artur Wiśniewski

Redaktor naczelny ;) Makler Papierów Wartościowych (2370), inwestor indywidualny. Interesuje się rynkiem akcji, obligacji, funduszy, ETF i inwestycji alternatywnych. Lubi piłkę nożną, rower i góry.

Powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments